Włochy, 6 soldów, bez daty

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Włochy, 6 soldów, bez daty

Włochy, 6 soldów, bez daty

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:18:20
179627
Opis: Włochy - Wenecja - Girolamo Priuli 1559-1567, 6 soldów, bez daty, Aw: Siedząca Maria z Dzieciątkiem, przed nimi klęczący doża trzymający proporzec, HIE•PRIOL - •ΛVE•G•PL - D/V/X, w odcinku •L•R•, Rw: Lew św. Marka, +•S•MΛRCVS•VENETVS•
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.40 g, patyna
Literatura: CNI VII/48, Gamberini 412

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 210

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  60 zł