Francja, żeton wybity z okazji otwarcia linii kolejowej z Paryża do Orleanu, 1838

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:19:00
179322
Opis: Francja - Ludwik Filip I 1830-1848, żeton wybity z okazji otwarcia linii kolejowej z Paryża do Orleanu, 1838, Aw: Francja stojąca na wprost, trzymająca ręce na herbach Paryża (LA SEINE) i Orleanu (LA LOIRE), u jej stóp dwa rogi obfitości, w tle dwie lokomotywy, w odcinku A. BOVY F., Rw: W wieńcu z liści dębowych i laurowych CHEMIN / DE FER / DE PARIS / A ORLEANS / LOI DU 7 JULLIET / 1838.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 36.9 mm, 24.08 g, patyna, ładny

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 198

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  60 zł