Aukcja online

pokaż wszystko
Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 16-03-2020 18:00
Zakończenie: 26-03-2020 20:00 ÷ 22:30
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, kwartnik ruski, bez daty
Polska, kwartnik ruski, bez daty
197719
Aw: Ukoronowana litera L, w polu kulki, legenda Rw: Lew w...
III/IV

40 zł

szac. 60 zł

153 wyświetleń

3 zakończona
Polska, półgrosz litewski, bez daty
Polska, półgrosz litewski, bez daty
197749
Aw: Orzeł, MOn' o ALEXANDRI o, Rw: Pogoń, + MAGnI o DVC' ...
III/III+

26 zł

szac. 40 zł

92 wyświetleń

2 zakończona
Polska, półgrosz, bez daty
Polska, półgrosz, bez daty
197751
Aw: Orzeł, MOn' o ALEXANDRI o, Rw: Pogoń, + MAGnI o DVC' ...
II+

185 zł

szac. 100 zł

186 wyświetleń

5 zakończona
Rosja, rubel, 1924
Rosja, rubel, 1924
197785
II+

160 zł

szac. 120 zł

212 wyświetleń

5 zakończona
Watykan (Państwo Kościelne), 10 lirów, 1934
Watykan (Państwo Kościelne), 10 lirów, 1934
197787
I/I-

115 zł

szac. 60 zł

191 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 100 złotych, 1988
Polska, 100 złotych, 1988
197789
Jadwiga 1384-1399 - bez napisu PRÓBA oraz bez monogramu p...
I/I-

185 zł

szac. 200 zł

104 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 10 złotych, 1966
Polska, 10 złotych, 1966
197791
VII wieków Warszawy - Kolumna Zygmunta
II/II+

65 zł

szac. 80 zł

126 wyświetleń

4 zakończona
Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 283/4
Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 283/4
197793
Aw: Głowa władcy w prawo, wokoło słabo czytelny napis A K...
II-

95 zł

szac. 80 zł

195 wyświetleń

5 zakończona
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
197821
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę...
I

105 zł

szac. 120 zł

127 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 2 złote, 1936
Polska, 2 złote, 1936
197892
Żaglowiec
II-/III+

46 zł

szac. 30 zł

157 wyświetleń

5 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 8%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.