Zakończenie: 26-03-2020 20:00 ÷ 22:30
Polska, kwartnik ruski, bez daty
197719
Aw: Ukoronowana litera L, w polu kulki, legenda Rw: Lew w... | III/IV |
40 zł szac. 60 zł 153 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, półgrosz litewski, bez daty
197749
Aw: Orzeł, MOn' o ALEXANDRI o, Rw: Pogoń, + MAGnI o DVC' ... | III/III+ |
26 zł szac. 40 zł 92 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, półgrosz, bez daty
197751
Aw: Orzeł, MOn' o ALEXANDRI o, Rw: Pogoń, + MAGnI o DVC' ... | II+ |
185 zł szac. 100 zł 186 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1924
197785
| II+ |
160 zł szac. 120 zł 212 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Watykan (Państwo Kościelne), 10 lirów, 1934
197787
| I/I- |
115 zł szac. 60 zł 191 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1988
197789
Jadwiga 1384-1399 - bez napisu PRÓBA oraz bez monogramu p... | I/I- |
185 zł szac. 200 zł 104 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1966
197791
VII wieków Warszawy - Kolumna Zygmunta | II/II+ |
65 zł szac. 80 zł 126 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 283/4
197793
Aw: Głowa władcy w prawo, wokoło słabo czytelny napis A K... | II- |
95 zł szac. 80 zł 195 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
197821
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę... | I |
105 zł szac. 120 zł 127 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1936
197892
Żaglowiec | II-/III+ |
46 zł szac. 30 zł 157 wyświetleń |
5 | zakończona |