Zakończenie: 30-01-2020 20:00 ÷ 22:29
Grecja i posthellenistyczne, brąz
194533
Aw: Głowa Demeter w diademie w prawo, Rw: Orzeł w lewo, t... | III- |
32 zł szac. 50 zł 123 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Kanada, żeton o nominale 1/2 pensa, 1854
194793
Aw: Św. Jerzy walczący ze smokiem, na dole sygnatura, BAN... | III |
32 zł szac. 50 zł 181 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Watykan (Państwo Kościelne), 500 lirów, 1977
194760
| I |
32 zł szac. 50 zł 157 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Inflanty, półtorak, 1648
194790
| III |
34 zł szac. 40 zł 378 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Pomorze, półtorak, 1621
194787
MEVS w legendzie rewersu | III |
34 zł szac. 50 zł 197 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, sestercja = 48 uncji, bez daty
194541
Aw: Głowa władcy w prawo, BACIΛEΩOC (MIΘΡAΔA)TOΥ, Rw: Koł... | IV |
36 zł szac. 50 zł 149 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, stater bilonowy, 622 r. (AD 325/326)
194545
Aw: Popiersie króla w prawo, przed nim wieniec, (ΒΑCΙΛΕΩC... | III- |
36 zł szac. 50 zł 165 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, II-I w. pne
194551
Aw: Głowa Ateny w hełmie w prawo, Rw: Nike w bidze w praw... | III- |
36 zł szac. 60 zł 159 wyświetleń |
1 | zakończona | |
194534
Aw: Głowa Artemis w prawo; Rw: Apollo siedzący na kamieni... | III/III- |
36 zł szac. 60 zł 139 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Ryga- miasto, szeląg, 1575
194786
| III- |
36 zł szac. 50 zł 252 wyświetleń |
3 | zakończona |