Zakończenie: 30-01-2020 20:00 ÷ 22:29
Inflanty, półtorak, 1648
194790
| III |
34 zł szac. 40 zł 374 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Pomorze, półtorak, 1621
194787
MEVS w legendzie rewersu | III |
34 zł szac. 50 zł 195 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 250 - 200 pne
194530
Aw: Głowa w prawo, Rw: Łuk i strzała (skierowana grotem w... | III- |
32 zł szac. 40 zł 189 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, stater bilonowy, 623 r. (AD 326/327)
194547
Aw: Popiersie króla w prawo, w prawym polu wieniec, (ΒΑC... | III- |
32 zł szac. 50 zł 155 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz
194533
Aw: Głowa Demeter w diademie w prawo, Rw: Orzeł w lewo, t... | III- |
32 zł szac. 50 zł 122 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Kanada, żeton o nominale 1/2 pensa, 1854
194793
Aw: Św. Jerzy walczący ze smokiem, na dole sygnatura, BAN... | III |
32 zł szac. 50 zł 179 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Watykan (Państwo Kościelne), 500 lirów, 1977
194760
| I |
32 zł szac. 50 zł 156 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 200-150 pne
194528
Aw: Głowa Apollo w wieńcu w prawo, Rw: Kołczan, wewnątrz ... | III- |
30 zł szac. 50 zł 134 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, III - II w. pne
194535
Aw: Głowa kobiety w prawo, Rw: Atena Promachos stojąca na... | III- |
30 zł szac. 50 zł 138 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1933
194201
głowa kobiety w czepcu | II |
30 zł szac. 25 zł 150 wyświetleń |
3 | zakończona |