Wielka Brytania, farthing, 1735

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 22:22:20
194400
Opis: Wielka Brytania - Jerzy II 1727-1760, farthing, 1735
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, patyna
Literatura: Seaby 3720

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 303

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  90 zł
4)  60 zł
5)  42 zł
6)  38 zł
7)  36 zł
8)  34 zł
9)  32 zł