Rosja, rubel, 1817 СПБ ПС

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, rubel, 1817 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1817 СПБ ПС

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 22:15:20
194440
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1817 СПБ ПС, Petersburg, na rancie ... ЗОЛ 82 14/25 ДОЛИ, odmiana z krótkim berłem i małą koroną
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 116, Adrianov 1817а

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 248

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  165 zł
4)  145 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  100 zł
9)  90 zł