Peru, 8 reali, 1790 IJ

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Peru, 8 reali, 1790 IJ

Peru, 8 reali, 1790 IJ

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 22:12:00
194454
Opis: Peru - Karol IV 1788-1808, 8 reali, 1790 IJ, Lima, z popiersiem Karola III !
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.73 g, patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: Cayon 13837

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 254

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  230 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  195 zł
10)  190 zł
11)  185 zł
12)  180 zł