Niemcy, talar, 1643

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, talar, 1643

Niemcy, talar, 1643

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 21:55:40
194828
Opis: Niemcy - Augsburg- miasto - Ferdynand III 1637-1657, talar, 1643, Augsburg, Aw: Popiersie cesarza Ferdynanda III, wokoło napis, Rw: Panorama miasta, poniżej w kartuszu data 16-43, wokoło napis
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.23 g, stara patyna, ładnie zachowany
Literatura: Dav. 5039, Forster 298, F.-S. 328

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 297

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 400 zł
4)  1 300 zł
5)  1 000 zł
6)  980 zł
7)  960 zł
8)  940 zł
9)  920 zł