Polska, 1 złoty, 1835

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1 złoty, 1835

Polska, 1 złoty, 1835

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 21:26:00
194260
Opis: Polska - Wolne Miasto Kraków 1835, 1 złoty, 1835, Wiedeń
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna na awersie i rewersie
Literatura: Bitkin 1, H-Cz. 3823, Kop. 7859 (R2), Plage 294, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 309

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  760 zł
4)  740 zł
5)  580 zł
6)  540 zł
7)  470 zł
8)  450 zł
9)  380 zł
10)  360 zł
11)  330 zł
12)  320 zł
13)  310 zł
14)  300 zł