Polska, grosz polski z miedzi krajowej, 1825
Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Cena wylicytowana: 55 zł
194634
Opis: |
Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1801-1825, grosz polski z miedzi krajowej, 1825, Warszawa, korona szeroka |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
zielona patyna |
Bitkin 904, Plage 217 |
Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 245
1) 55 zł
2) 50 zł
3) 46 zł
4) 20 zł
5) 18 zł
min |