Hiszpania, cuartillo, 1454-1474
Zakończenie: 30-01-2020 21:10:00
194398
Opis: | Hiszpania - Królestwo Kastylii i Leonu - Henryk IV Bezsilny 1454-1474, cuartillo, 1454-1474, Aw: Popiersie władcy na wprost, w koronie, legenda, Rw: W ośmiu podwójnych łukach trzy wieże, niżej nieczytelna litera (znak mennicy), + \RICVS (dwa pierścienie) REX (dwa pierścienie) CASTEI (dwa pierścienie) |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | miedź, 3.12 g, piękniecie, moneta podgięta, patyna |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 315