Rzym Kolonialny, brąz, 217-218

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 21:09:20
194625
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Nikopolis nad Istrum - Diadumenian 218, brąz, 217-218, Aw: Popiersie władcy w prawo, Κ Μ ΟΠΕΛ ΑΝΤΩΝΙ ΔΙΑΔΟΥΜΕΝΙΑΝΟC, Rw: Młodzieniec siedzący w lewo, trzymający berło, ΥΠ ΑΓΡΙΠΠΑ ΝΙΚΟΠΟΛΙΤΩΝ ΠΡΟ, w odcinku C ICTIΩ
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.1 mm, 12.13 g, zielona patyna, rzadki
Literatura: AMNG 1811

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 194

1)  160 zł
2)  155 zł