Cesarstwo Rzymskie, denar, 88-89

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 21:02:40
194556
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Domicjan 81-96, denar, 88-89, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, IMP CAES DOMIT AVG GERM PM TR P VIII, Rw: Minerwa stojąca w lewo, trzymająca piorun i włócznię, u stóp tarcza, IMP XIX COS XIIII CENS PPP
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.11 g, duży blask menniczy, patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: RIC 669

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 329

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  350 zł
4)  300 zł
5)  220 zł
6)  200 zł
7)  195 zł
8)  190 zł
9)  185 zł
10)  180 zł