Grecja i posthellenistyczne, brąz, 410-323 pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 20:58:20
194521
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Apollonia Pontika, brąz, 410-323 pne, Aw: Głowa Apollo w wieńcu laurowym w prawo, Rw: Kotwica, w lewym polu A, w prawym rak, nieczytelny napis
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 15.0 mm, 1.95 g, niecentryczny awers, ciemna patyna
Literatura: SNG Cracow 184, SNG BM 179, SBG Ruse 390-401

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 193

1)  42 zł
2)  42 zł
3)  38 zł
4)  36 zł