Rosja, 100 rubli, 1918

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, 100 rubli, 1918

Rosja, 100 rubli, 1918

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 20:40:00
194191
Opis: Rosja - Rosja Porewolucyjna 1917-1922 - Государственный Кредитный Билетъ, 100 rubli, 1918, seria AФ, numeracja 698890
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, ślady po przegięciach w pionie
Literatura: Pick 40

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 850

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  70 zł
6)  50 zł