Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 20:29:00
194725
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 1.07.1948, seria C, numeracja 3989639
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: ślady po licznych złamaniach, po konserwacji, rzadka seria
Literatura: Lucow 1267 (R5), Miłczak 137a

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 126

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  95 zł