Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 20:18:20
185952
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 1 złoty, 1.10.1938, seria IG, numeracja 6484864
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uzupełniony mały fragment w prawym dolnym rogu, po konserwacji
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 122

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  220 zł
6)  200 zł
7)  150 zł