Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1902 O

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 02-01-2020 21:57:20
192483
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1902 O, Nowy Orlean, typ Morgan
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.75 g, patyna

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 443

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  125 zł
5)  90 zł