Rosja, rubel pomnikowy, 1834

Rosja, rubel pomnikowy, 1834

Rosja, rubel pomnikowy, 1834

Cena wylicytowana: 4 500 zł
Aukcja zakończyła się 02-01-2020 21:52:00
192962
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel pomnikowy, 1834, Petersburg, wybity z okazji odsłonięcia pomnika Aleksandra I
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Bitkin 894 (R), Davenport 285

Cena końcowa: 4 500 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 1301

1)  4 500 zł
2)  4 400 zł
3)  4 200 zł
4)  4 100 zł
5)  3 300 zł
6)  1 550 zł
7)  1 500 zł