Polska, denar

Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 02-01-2020 20:51:40
193066
Opis: Polska - Kazimierz III Wielki 1333-1370, denar, Kraków, Aw: Głowa króla w koronie z długimi włosami, na wprost, + REGIS : POLONIE; Rw: Orzeł heraldyczny na wprost z głową w prawo, + REGI...ONIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.9 mm, 0.26 g, patyna
Literatura: BRP Kazimierz Wielki 1, Gum.H. 355, Str.III XXVI/5, Frynas P.12.5

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1200

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  490 zł
4)  450 zł
5)  390 zł
6)  380 zł
7)  370 zł
8)  270 zł
9)  250 zł
10)  220 zł
11)  185 zł
12)  180 zł