Rosja, kopiejka, 1598-1605

Rosja, kopiejka, 1598-1605

Rosja, kopiejka, 1598-1605

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 02-01-2020 21:47:00
192955
Opis: Rosja - Borys I Godunow 1598-1605, kopiejka, 1598-1605, Moskwa, Aw: Św. Jerzy na koniu w prawo, Rw: Legenda
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo rzadka
Literatura: Grishin 181 (IX)

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 175

1)  42 zł