Niemcy, 5 marek, 1876 D

Niemcy, 5 marek, 1876 D

Niemcy, 5 marek, 1876 D

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 02-01-2020 21:25:20
193203
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik II 1864-1886 - system markowy, 5 marek, 1876 D, Monachium
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: AKS 194, Jaeger 42

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 307

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  190 zł
5)  170 zł
6)  150 zł
7)  130 zł
8)  95 zł