Francja, 5 franków, AN 12 (1803-1804)
Cena wylicytowana: 760 zł
193538
Opis: |
Francja - Napoleon (konsul) 1799-1804 (L’an 8-12), 5 franków, AN 12 (1803-1804), Paryż |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 24.67 g, patyna |
Gadoury 577 |
Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 269
1) 760 zł
2) 740 zł
3) 400 zł
4) 300 zł
min |