Trewir- arcybiskupstwo, 1/2 talara, 1770

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 02-01-2020 21:14:40
193547
Opis: Trewir- arcybiskupstwo - Klemens Wacław 1768-1802 (syn Augusta III), 1/2 talara, 1770, Koblencja, Aw: Popiersie królewicza zwrócone w prawo i napis wokoło, Rw: Ozdobna tarcza herbowa na tle skrzyżowanego berła i miecza, pod tarczą litery G-M, wokoło napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 13.80 g, ciemna patyna, egzemplarz z kolekcji Sammlung Horn, Moneta arcybiskupa Klemensa Wacława, najmłodszego syna Augusta III z tytułem królewicza, przysługującym oficjalnie w monarchicznej Polsce dzieciom panującego króla.
Literatura: v. Schrötter 1245

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 257

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  860 zł
4)  760 zł