Śląsk, talar, 1651

Śląsk, talar, 1651

Śląsk, talar, 1651

Cena wylicytowana: 8 800 zł
Aukcja zakończyła się 02-01-2020 21:14:20
68546
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy III Brzeski, Ludwik IV Legnicki i Krystian Wołowsko-Oławski 1639-1663, talar, 1651, Brzeg, Aw: Półpostacie trzech braci, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, po bokach odmiana z literami V-T po bokach tarczy herbowej
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.41 g, stara patyna
Literatura: F.u.S. 1708

Cena końcowa: 8 800 zł
Cena wywoławcza: 7 200 zł
Cena szacunkowa: 12 000 zł
Ilość odsłon: 703

1)  8 800 zł
2)  8 600 zł