Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 02-01-2020 20:57:00
192984
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zapiłowanie na rewersie na rancie na godz. 5-tej, patyna
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 291

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  460 zł
4)  440 zł
5)  420 zł
6)  360 zł