Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 02-01-2020 20:56:20
192970
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: pięknie zachowany awers, patyna
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 381

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  125 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  90 zł
11)  85 zł
12)  80 zł
13)  75 zł