Niemcy, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w.

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 02-01-2020 20:47:40
189701
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w., Aw: Krzyż, legenda, Rw: Kapliczka z poziomymi belkami, z lewej kulka, z prawej dwie kulki
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.5 mm, 1.59 g, lekko gięty
Literatura: Hatz typ IV

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 183

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  24 zł
4)  22 zł
5)  20 zł
6)  18 zł