wydawnictwa polskie, Andrzej Mikołajczyk - Monety stare i nowe, Warszawa 1988
Zakończenie: 02-01-2020 20:03:00
91899
Opis: | wydawnictwa polskie, Andrzej Mikołajczyk - Monety stare i nowe, Warszawa 1988 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 110 stron, twarda oprawa, krótka historia pieniądza wraz z częścią albumową, ostatnia strona (bez tekstu) przyklejona częściowo do okładki, bardzo ładnie zachowane |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 651