wydawnictwa polskie, Andrzej Mikołajczyk - Leksykon Numizmatyczny, Warszawa-Łódź 1994

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 02-01-2020 20:02:20
91897
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Mikołajczyk - Leksykon Numizmatyczny, Warszawa-Łódź 1994
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 362 strony formatu B5, twarda oprawa, bardzo wartościowa książka z wyjaśnieniami tysięcy pojęć z zakresu numizmatyki, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 681

1)  115 zł
2)  110 zł