wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz - Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 02-01-2020 20:02:00
193520
Opis: wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz - Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 330 stron formatu B5, oprawa twarda, pierwsza pozycja katalogująca wszystkie polskie monety trzygroszowe, obejmująca emisje od czasów Zygmunta I Starego do XIX wieku, wraz z emisjami lennymi i Księstw Śląskich, w pracy skatalogowano 740 podstawowych typów monet, a licząc z odmianami ujęto ich ponad 2.000, każdy z typów przedstawiony jest na zdjęciu, często w kilku odmianach, ekstremalnie rzadki egzemplarz, jeszcze w folii

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1692

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  490 zł
4)  350 zł
5)  300 zł
6)  250 zł
7)  200 zł
8)  190 zł
9)  185 zł
10)  180 zł
11)  120 zł