Polska, medalion - Order Sztandaru Pracy, od 1949

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 02-01-2020 22:00:00
189022
Opis: Polska, medalion - Order Sztandaru Pracy, od 1949, jednostronny medalion z Orderem Sztandaru Pracy, sygnowany J.BIELAŃSKI, na stronie odwrotnej pomalowany na biało, z trzema mocowaniami do zawieszenia
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 645 x 620 mm, bardzo ładne

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 247

1)  115 zł
2)  110 zł