Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 02-01-2020 20:52:20
188105
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1593, Wilno, u dołu rewersu herb Chalecki z rozetkami
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger V.93.1.b

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 400

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  60 zł