Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2009

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 22:32:20
207093
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2009, Filadelfia, typ Walking Liberty
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 31.1 g = 1 uncja czystego srebra, miejscowa patyna, piękny

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 287

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  48 zł