Polska, 6 groszy, 1794

Polska, 6 groszy, 1794

Polska, 6 groszy, 1794

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 21:31:20
192567
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, 6 groszy, 1794, Warszawa, brak kropki po dacie, data szeroko rozstawiona
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złocone, szlif na rancie, ale bardzo ładnie zachowane
Literatura: Plage 207, Parchimowicz SAP 17.a6

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1969

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  170 zł
7)  165 zł
8)  160 zł
9)  150 zł
10)  120 zł
11)  85 zł
12)  80 zł
13)  70 zł
14)  65 zł
15)  60 zł