Republika Rzymska, As, 42-38 pne

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 21:01:20
192673
Opis: Republika Rzymska - Sextus Pompeius 40-39 pne, As, 42-38 pne, mennica na Sycylii, Aw: Głowa Janusa o twarzy Pompejusza, powyżej MGN, Rw: Dziób galery (prow) w prawo, powyżej PIVS, poniżej IMP
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.0 mm, 18.88 g, patyna
Literatura: Crawford 479/1, Albert 1477

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1956

1)  1 700 zł
2)  1 650 zł
3)  1 550 zł
4)  1 150 zł
5)  1 000 zł
6)  920 zł
7)  880 zł
8)  740 zł
9)  620 zł
10)  600 zł
11)  370 zł
12)  330 zł
13)  320 zł
14)  310 zł