Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1886 S

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 22:25:20
192446
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1886 S, San Francisco, typ Morgan
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.71 g, nakład 750.000 sztuk, rysa na policzku, uszkodzenie obrzeża monety, rzadki

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 157

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  190 zł
5)  95 zł