Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1882 CC

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 22:20:20
192430
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1882 CC, Carson City, typ Morgan
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.33 g, ciemna patyna, nakład 1.133.000 sztuk, rzadki

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 288

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  195 zł
4)  195 zł
5)  120 zł
6)  95 zł
7)  90 zł