Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1882

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 22:20:00
192429
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1882, Filadelfia, typ Morgan
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.71 g, moneta czyszczona, uszkodzenie tła z prawej strony głowy na awersie

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 162

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  55 zł
7)  50 zł