Rosja, 2 kopiejki, 1797 EM

Rosja, 2 kopiejki, 1797 EM

Rosja, 2 kopiejki, 1797 EM

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 22:12:40
192215
Opis: Rosja - Paweł I 1796-1801, 2 kopiejki, 1797 EM, Jekaterinburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna
Literatura: Bitkin 111, Brekke 61

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 235

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  75 zł
4)  60 zł
5)  42 zł
6)  38 zł
7)  34 zł
8)  30 zł
9)  24 zł