Austria, 3 krajcary, 1650

Austria, 3 krajcary, 1650

Austria, 3 krajcary, 1650

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 21:57:40
191991
Opis: Austria - arcyksiążę Ferdynand Karol 1632-1662, 3 krajcary, 1650, Hall
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, ładne
Literatura: M.-T. jak 517

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 464

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  46 zł
8)  42 zł
9)  40 zł
10)  38 zł
11)  36 zł