Śląsk, 6 krajcarów, 1687 SHS

Śląsk, 6 krajcarów, 1687 SHS

Śląsk, 6 krajcarów, 1687 SHS

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 21:56:20
191988
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I 1658-1705, 6 krajcarów, 1687 SHS, Wrocław, odmiana z końcówką REX
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, naturalne wygięcie z walca
Literatura: E.-M. 308 (R), F.u.S. 546

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 174

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł