Polska, 2 złote, 1819 IB

Polska, 2 złote, 1819 IB

Polska, 2 złote, 1819 IB

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 21:32:20
191979
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1801-1825, 2 złote, 1819 IB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 833, Plage 49

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 199

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  180 zł