Polska, 1/12 talara (dwugrosz), 1763 EDC

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 21:31:00
191978
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, 1/12 talara (dwugrosz), 1763 EDC, Lipsk
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna na monecie
Literatura: Kahnt 577 var. a, Mers. 1766, Kohl 491

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 189

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  90 zł