Polska, dwugrosz wikariacki, 1741

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 21:30:40
191977
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, dwugrosz wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis wokoło; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładny
Literatura: Kahnt 641, Kop. 11529 (R2), Merseb. 1699a

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 203

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  250 zł
5)  250 zł
6)  210 zł
7)  155 zł