Polska, talar, 1763

Polska, talar, 1763

Polska, talar, 1763

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 21:30:00
192573
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, talar, 1763, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Ukoronowane tarcze herbowe, poniżej FWôF i napis wokoło
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.96 g, ładnie zachowany
Literatura: Kahnt 541.b - bez sygnatury pod popiersiem króla, Dav. 2676, Schnee 1047, Merseburger 1750

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 1013

1)  2 000 zł
2)  2 000 zł
3)  1 900 zł
4)  1 800 zł
5)  1 350 zł
6)  1 300 zł
7)  1 250 zł
8)  1 200 zł