Polska, denar, 1236-1248

Polska, denar, 1236-1248

Polska, denar, 1236-1248

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 21:15:40
192676
Opis: Polska - Kujawskie - Kazimierz I 1211-1267, denar, 1236-1248, Aw: Postać na koniu, w prawo, trzymająca proporzec, wokół trzy gwiazdy, Rw: Rycerz walczący z lwem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.6 mm, 0.31 g, patyna
Literatura: Kop. 6423, Str. 44c, Frynas P.Cui.3.1, Pełczyska 5

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 374

1)  1 600 zł
2)  1 600 zł
3)  1 350 zł
4)  1 300 zł
5)  1 200 zł