Polska, brakteat

Polska, brakteat

Polska, brakteat

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 21:14:40
192522
Opis: Polska - Krakowskie - Leszek Biały 1202-1227 lub następcy, brakteat, Na trzech łukach trzy wieże ze spiczastymi dachami, pod łukami popiersie mężczyzny (św. Szczepana ?) na wprost, z gałązką palmową i krzyżem złożonym z czterech kulek lub kamieniami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.5 mm, 0.13 g, niewielkie wykruszenie, ciemna patyna
Literatura: BRP Gśl. 12, H-P 6, Hacz. 6

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 231

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł