Niemcy, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 21:09:20
189725
Opis: Niemcy, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach O-D-O-D, ...IDHP..., Rw: kapliczka z poziomymi belkami, wewnątrz kulka, z boków po kulce, ...TH
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.6 mm, 1.39 g, lekko gięty, pęknięty

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 195

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  46 zł
4)  30 zł
5)  26 zł
6)  18 zł